Ples knihy

V novém roce CPI Moravia Books pokračuje v úzké spolupráci s městem Pohořelice. V předvánočním čase vyšel v regionální příloze Mf Dnes článek Pohořelice, město kaprů a knih. Myšlenka prezentovat Pohořelice jako město knih se radním velmi zalíbila. S potěšením jsme tedy využili další příležitosti a stali se generálním partnerem 14. Reprezentačního plesu města Pohořelice, který se konal v sobotu 18. ledna.  Jeho podtitul zněl Ples knihy, a to právem.  Vedle tematické výzdoby sálu připravily naše kolegyně Jarmila Ondráčková a Denisa Cymbálová firemní infostánek, kde si každý mohl prohlédnout knihy z naší produkce a dozvědět se, jak se kniha vyrábí.  

Celým večerem provázeli Dana Morávková a Marek Zelinka, hvězdy úspěšné televizní řady Star Dance. Po úvodním slovu místostarosty Pohořelic Patrika Pařila dostal prostor ředitel tiskárny Paweł Sławatycki. Přítomným hostům představil naši firmu a zodpověděl zajímavé dotazy paní Morávkové. Poté místo slov zaplnila prostor hudba Salonního orchestru Brno a Ples knihy mohl začít.

Krom příjemné nálady si každý mohl domů odnést malý dárek, notýsek naší výroby, jako upomínku na tento protančený lednový večer. Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde.