Letní večírek

Minulé páteční odpoledne zamířili mnozí zaměstnanci naší tiskárny do brněnského Mariánského údolí. Ve výletní restauraci Eldorádo se totiž 15. června konal letní firemní večírek, letos již po třinácté. Toto tradiční setkání nabízí nejen příležitost popovídat si s kolegy u dobrého jídla a pití, ale zejména poznat jejich rodinu, protože na večírek jsou zváni všichni nejbližší rodinní příslušníci.

Někteří využili možnost dopravit se na akci jedním ze tří objednaných autobusů, jiní dorazili po vlastní ose. Celkem se nás sešlo téměř 350, z toho 99 dětí. Areál restaurace Eldorádo je totiž pro děti jako stvořený. Trampolíny, skákací hrady, houpačky, elektrická autíčka a motorky, domácí zvířátka – vše, na co si vzpomenete. „Kluci se vyblbli, vůbec jsem o nich nevěděla,“ přitakává Iveta Dvořáková z ručního oddělení.

Ani dospělí a starší potomci se nenudili. Kdo chtěl, mohl si zahrát plážový volejbal, stolní tenis, fotbálek nebo si jen tak zakopat. „Synové si nejdřív nedovedli představit, co tu budou dělat. Když zjistili, že je tu hřiště, hned vytáhli balón a byli spokojení, “ líčí s úsměvem Hana Ryšková z účetního oddělení.

Mnohým však stačilo posedět, popovídat si s blízkými a poslouchat při tom brněnskou kapelu Panorama Band, která hrála až do večera. To už většina dětí vyklidila parket a začalo se tancovat. Rautové stoly nabízely širokou paletu dobrot – od zeleninových salátů přes sele na rožni až po plněné buchtičky. Na pití byly k dispozici pípy s limonádou a pivem a džbánky s vínem.

Každý si večírek užil po svém a k vlastní spokojenosti. Těší nás, že je akce oblíbená a pravidelně se jí účastní přes tři stovky lidí. Hlavním důvodem však, proč večírek organizujeme, je dát lidem možnost setkat se a jednoduše spolu pobýt.